Oznamy na piatu veľkonočnú nedeľu (28.4.2013)

Slávime piatu  veľkonočnú nedeľu.

V tomto týždni máme prvý piatok v mesiaci. Spovedáme približne hodinu pred sv. omšami. V piatok po sv. omši vo farskom kostole bude prvopiatková pobožnosť pred vystavenou Sviatosťou Oltárnou a požehnanie.

V stredu 1. mája organizujeme tradičný celodenný výlet na Inovec. Pozývame rodiny s deťmi, mládežníkov aj seniorov. Stretneme sa o 7.45 pred kostolom Notre Dame. Zoberte si stravu a tekutiny.

Od 4. mája každú sobotu počas letného obdobia budú bývať na Skalke sv. omše s nedeľnou platnosťou o 18.00.

Dňa 18. mája 2013 sa koná tradičná púť rádia Lumen do Krakova. Podrobnosti si môžete pozrieť na výveskách.

Dnes je pravidelná zbierka na opravy našich kostolov. Sv. omša o 9.00 vo farskom kostole je dnes obetovaná za všetkých dobrodincov. Nech Vám dobrý Pán Boh odmení Vašu štedrosť.

V tomto týždni začneme mesiac máj, pred sv. omšami sa budeme modliť májové litánia.

po: sviatok sv. Kataríny Sienskej, panny a uč. Cirkvi, patrónky Európy
st: spomienka na sv. Jozefa, robotníka
št: spomienka na sv. Atanáza, biskupa a uč. Cirkvi
pi: sviatok sv. Filipa a Jakuba, apoštolov