Oznamy na šiestu veľkonočnú nedeľu (5.5.2013)

Slávime šiestu  veľkonočnú nedeľu.

Vo štvrtok je slávnosť Nanebovstúpenia Pána, cirkevne prikázaný sviatok. Sv. omše budú nasledovne: vo farskom kostole o 9.00 a 16.00, v kostole Notre Dame o 7.00 a 18.30, v kaplnke sv. Anny o 8.00 a v kostole u piaristov o 6.00 a 18.00.

V piatok máme kňazskú rekolekciu vo farnosti Trenčianske Biskupice. Rekolekčná sv. omša bude o 9.30. V piatok bude sv. omša v kaplnke sv. Anny už o 8.00 hod.

Základná škola sv. Andreja-Svorada a Benedikta vás srdečne pozýva na budúcu nedeľu o 15.00 do telocvične ZŠ na oslavu Dňa matiek.

Od 4. mája každú sobotu počas letného obdobia bývajú na Skalke sv. omše s nedeľnou platnosťou o 18.00. Ak si urobíte púť na Skalku, môžete využiť k pobožnosti Krížovej cesty  texty, ktoré sú vzadu v kostole a sú zadarmo k dispozícii.

Dňa 18. mája 2013 sa koná tradičná púť rádia Lumen do Krakova. Podrobnosti si môžete pozrieť na výveskách.

Deti, ktoré idú vo farskom kostole 26. 5. na prvé sv. prijímanie, majú nácvik každú nedeľu o 10.30 pred detskou sv. omšou.

Na budúcu nedeľu je zbierka na katolícke masmédiá.

Pondelok, utorok a streda sú prosebné dni, ich obsahom sú prosby za úrodu.
št: slávnosť Nanebovstúpenia Pána, prikázaný sviatok