Oznamy na 3. nedeľu v období cez rok (26.1.2014)

Slávime tretiu nedeľu v období cez rok.

Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého pozýva na Deň otvorených dverí, ktorý sa koná vo štvrtok 30.1.2014 od 10.00 do 16.00. Vstup do budovy je z Palackého ulice. Môžete získať informácie o možnosti štúdia v osemročnej a štvorročnej forme štúdia, stretnúť sa s pedagógmi i študentmi školy a prezrieť si priestory a vybavenie školy.

V dňoch 31.1. až 2.2.2014 sa v Nitre na Klokočine uskutoční stretnutie mladých ON JE ŽIVÝ. Z farnosti Trenčín – Juh organizujú autobus na sobotu 1.2.2014. Kto má záujem o túto akciu, môže sa prihlásiť v sakristii kostola na Juhu do utorka.

Oznamujeme rodičom, že prvé sv. prijímanie v našej farnosti bude pre cirkevnú školu dňa 18. mája 2014, pre ostatné ZŠ dňa 25. mája 2014.  Prosíme rodičov, aby prichádzali so svojimi deťmi v nedeľu na sv. omše, zvlášť o 11.00 vo farskom kostole. Príhovor v tejto sv. omši je určený deťom…

Na budúcu nedeľu slávime sviatok Obetovania Pána, Hromnice. Pri svätých omšiach budeme požehnávať hromničné sviece.

ut: spomienka na sv. Tomáša Akvinského, kňaza a uč. Cirkvi
pi:   spomienka na sv. Jána Bosca, kňaza