Oznamy na nedeľu Najsvätejšej Trojice (15.6.2014)

Slávime nedeľu Najsvätejšej Trojice.

Vo štvrtok je cirkevne prikázaný sviatok Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi. Sväté omše budú tak ako vo sviatok. Vo farskom kostole o 9.00 a o 16. 00. Po sv. omši o 16.00 bude procesia okolo farského kostola. Prosíme deti, najmä prvoprijímajúce, aby si priniesli lupienky kvetov, ktoré budú sypať pred Najsvätejšou Sviatosťou.

V kostole Notre Dame bude vo štvrtok sv. omša o 7.00 a 18.30, v kaplnke sv. Anny o 8.00 a v kostole u piaristov o 6.00 a 18.00.

ZŠ sv. Andreja – Svorada a Benedikta organizuje v sobotu 21.6.2014 pešiu púť na Skalku. Odchod bude o 10.00 od ZŠ, o 12.00 bude na Skalke v pútnickom kostole sv. omša a po nej opekačka.. Podrobnosti sú na výveskách.

Na budúcu sobotu o 10.00 hod. bude mať v kostole Sv. Rodiny na Juhu primičnú sv. omšu trenčiansky rodák Juraj Klinko. Ste srdečne pozvaní.

Dňa 29. a 30. júna organizujeme pre miništrantov tradičný výlet. V nedeľu sa pôjdeme okúpať do Rajca, spať budeme v stanoch v kempe a v pondelok bude turistika – výstup na Ploskú pri  Ružomberku.  Chlapci miništranti, prihlasujte sa v sakristii.

Z našej farnosti organizujeme 5.júla 2014 na sviatok sv. Cyrila a Metoda púťový zájazd do Nitry. Záujemcovia sa môžu prihlasovať u pána Žáka. Podrobnosti si môžete pozrieť vo farských listoch.

Dnes je pravidelná zbierka na opravy našich kostolov. Za vaše milodary vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať. Sv. omša o 9.00 vo farskom kostole je obetovaná za dobrodincov.

št: slávnosť Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi, prikázaný sviatok
so: spomienka na sv. Alojza Gonzágu, rehoľníka