Oznamy na Nedeľu Krista Kráľa (23.11.2014)

Slávime Nedeľu Krista Kráľa, poslednú nedeľu v cirkevnom roku, preto bude dnes o 15.00 vo farskom kostole ďakovná pobožnosť pred vystavenou Sviatosťou Oltárnou so zasväcujúcou modlitbou.

ZCŠ sv. Andreja – Svorada a Benedikta pozýva v piatok 28. nov. na tradičný Ondrejský jarmok, ktorý sa začne o 9.00 v telocvični ZCŠ. Príďme sa povzbudiť na šikovnosti a tvorivosti detí.

Ako sme vás informovali, pripravujeme pre vás adventné vence. Ich kúpou prispejeme na opravu organu v kaplnke sv. Anny. Cena venca bude 12 €. Kto má záujem o adventný veniec z čerstvej čečiny s prírodnými ozdobami a sviečkami, nech sa zapíše v sakristii. Na budúcu nedeľu pred sv. omšami si môžete objednaný venček zakúpiť a položiť si ho  pred oltár, kde ich požehnáme. Vence si kupujte v tom kostole, v ktorom ste si ich objednali.

Chorých a nevládnych budeme spovedať pred Vianocami v sobotu 6. decembra. Prosíme, aby ste ich nahlásili v sakristii, na fare alebo telefonicky.

Ako po iné roky, aj v tomto roku bude v našej farnosti koledovanie detí Dobrá novina, spojené so zbierkou pre núdznych v treťom svete. Pozývame všetky deti, ktoré by sa chceli zapojiť do koledovania, na spoločné prípravné stretnutia, ktoré budú bývať každú nedeľu od 30. novembra  o 15.00 v budove cirkevnej školy. Prineste si so sebou prezuvky.

Na budúcu nedeľu bude jesenná zbierka na charitu.

po: spomienka na sv. Ondreja Dung-Laka, kňaza, a spoločníkov, mučeníkov
ut: spomienka na sv. Katarínu Alexandrijskú, pannu a mučenicu