Oznamy na 4. adventnú nedeľu (20.12.2015)

Slávime štvrtú  adventnú nedeľu.

Včera nám priniesli trenčianski skauti Betlehemské svetlo. V stredu a na Štedrý deň si ho budete  môcť odniesť do svojich príbytkov. Bude horieť pod vežou farského kostola. Na Štedrý deň ráno po sv. omšiach si Betlehemské svetlo môžete zobrať aj v kostole Notre Dame a v kaplnke sv. Anny.

Dnes spovedáme v kostole u piaristov popoludní od 15.00 do 17.30. Zajtra spovedáme  v kostole u piaristov tiež popoludní od 15.00 do 17.30 a v utorok aj dopoludnia od 9.00 do 11.30 a popoludní od 15.00 do 17.30.

Kvôli spovedaniu budú v pondelok a v utorok sv. omše vo farskom kostole a v kostole Notre Dame len ráno o 7.00, v kaplnke sv. Anny o 8.00. Večerné sv. omše v pondelok a utorok  nebudú.

V stredu budú sv. omše ako vo všedný deň.

Vo štvrtok je Štedrý deň. Sväté omše budú ráno o 7.00 vo farskom kostole a v kostole Notre Dame,  o 8.00 v kaplnke Sv. Anny. U piaristov sv. omša o 6.00 na Štedrý deň nebude.

Polnočné sv. omše budú  nasledovne:
Kaplnka Sv. Anny o 22.00
                                          Farský kostol o 23.00
                                          Piaristi, Notre Dame o 24.00.

V piatok 25.dec. je slávnosť Narodenia Pána.  Sv. omše budú ako v nedeľu.

V piatok o 15.30 bude jasličková slávnosť v telocvični cirkevnej školy. Ste srdečne pozvaní.

V kostole Notre Dame budú na slávnosť Narodenia Pána o 18.00 slávnostné vešpery, ste srdečne pozvaní.

V sobotu na sviatok Sv. Štefana budú sv. omše tak ako v nedeľu, okrem večernej sv. omše v kostole Notre Dame o 18.30, ktorá nebude.

Koledovanie detí Dobrá Novina bude v našej farnosti prebiehať 26. 12. 2015. Rodiny, ktoré by malých koledníkov chceli prijať do svojich domovov,  môžu sa zapísať v sakristiách jednotlivých kostolov do 24.12.

V piatok  na slávnosť Božieho Narodenia bude obvyklá farská zbierka. Za vaše milodary vyslovujeme vopred úprimné Pán Boh zaplať.

pi: slávnosť Narodenia Pána, prikázaný sviatok
so: sviatok sv. Štefana, prvého mučeníka