Oznamy na 2. nedeľu po Narodení Pána (3.1.2016)

Slávime druhú nedeľu po Narodení Pána. Dnes je  prvá nedeľa v mesiaci, preto v kaplnke sv. Anny bude celodenná poklona pred  vystavenou Sviatosťou Oltárnou. Poklona začne po sv. omši a záverečné požehnanie bude o 17.30 hod.

V stredu  je slávnosť Zjavenia Pána /Troch kráľov/. Je to cirkevne prikázaný sviatok, sväté omše budú ako v nedeľu. Pri sv. omšiach budeme svätiť trojkráľovú vodu, ktorú si môžete zobrať domov.

Na tento sviatok budeme svätiť nové domy a byty. Záujemcovia sa môžu prihlásiť v sakristii alebo na fare.

Na sviatok Zjavenia Pána o 16.00 bude v piaristickom kostole tradičný Trojkráľový koncert v podaní Piarissima, Komorného orchestra ZUŠ a ich hostí. Ste srdečne pozvaní.

V sobotu 9. januára o 17.00 bude v kostole Notre Dame vianočný koncert nášho rodáka Jána Vindiša a jeho hostí. Výťažok z dobrovoľného vstupného bude použitý na projekt Dobrej noviny.

st: slávnosť Zjavenia Pána, cirkevne prikázaný sviatok