Oznamy na 2. nedeľu v období cez rok (17.1.2016)

Slávime druhú nedeľu v období cez rok.

V piatok o 19.00 bude v kostole Notre Dame mládežnícka sv. omša. Milí birmovanci, mládež, ste srdečne vítaní.

V piatok od 14.00 do 19.00 budú v  kostole Sv. Rodiny na Juhu vystavené relikvie sv. Terézie z Lisieux. Celý popoludňajší program si môžete pozrieť na výveskách.

Oznamujeme rodičom, že prvé sv. prijímanie v našej farnosti bude pre cirkevnú školu dňa 22. mája 2016, pre ostatné ZŠ dňa 29. mája 2016.

Na Dobrú novinu sa v našej farnosti vyzbieralo 2 830 €.

Dnes je pravidelná zbierka na opravy našich kostolov. Za vaše milodary vyslovujeme vopred úprimné Pán Boh zaplať. Svätá omša o 9. 00 vo farskom kostole je dnes obetovaná za všetkých dobrodincov.

Od zajtra prežívame týždeň modlitieb za jednotu kresťanov, modlime sa v týchto dňoch intenzívnejšie na tento úmysel.

št: spomienka na sv. Agnesu, pannu a muč.