Oznamy na 2. pôstnu nedeľu (12.3.2017)

Slávime druhú pôstnu nedeľu.

Dnes popoludní o 15.30 budú v cirkevnej škole rôzne hry a aktivity pre deti. Takéto stretnutia budú bývať raz za dva týždne. Mladí animátori si pripravili pre deti rôzne súťaže, tvorivé dielne … Pozývame všetky deti…

V pôstnom období máme  pobožnosti Krížovej cesty vo farskom kostole v piatok o 15.15 a v nedeľu o 15.00, v kostole Notre Dame v piatok aj v nedeľu o 17.45 a v kaplnke Sv. Anny v piatok o 7.45 a v nedeľu o 15.00. Povzbudzujeme vás k účasti na týchto pobožnostiach.  Zamýšľajme sa spoločne nad láskou a utrpením nášho Pána Ježiša Krista.

Chorých a nevládnych v našej farnosti budeme pred Veľkou Nocou spovedať v sobotu 1. apríla 2017 dopoludnia. Nahlásiť ich môžete v sakristii, na fare alebo telefonicky.

Program podujatí na Skalke v pôstnom období si môžete pozrieť na výveskách.

V Katolíckych novinách dávame do pozornosti články: Pôst je cestou nádeje, Vytvorme v našich životoch miesto dobru,  Vernosť Bohu prináša silu v skúškach.