Oznamy na 14. nedeľu v období cez rok (9.7.2017)

Slávime 14. nedeľu cez rok.

Náš bývalý pán kaplán Anton Ďatelinka vydal knihu o posvätnej hudbe s Josephom Ratzingerom s názvom „Psallite sapienter“ – Spievajte s múdrosťou. Cena knihy je 7 €. Ak máte záujem, môžete si ju kúpiť vzadu v kostole.

Púť na Skalke bude o dva týždne 22. a 23. júla. Podrobnosti si môžete pozrieť na výveskách. V nedeľu 23.7., keď je púť na Skalke, nebude sv. omša o 11.00 vo farskom kostole.

Na budúcu nedeľu je pravidelná zbierka na opravy našich kostolov. Za vaše milodary vyslovujeme vopred úprimné Pán Boh zaplať. Svätá omša vo farskom kostole o 9.00 bude obetovaná za všetkých dobrodincov.

Srdečne vítame v našej farnosti  pána diakona Michala Zajaca. Bude u nás cez prázdniny na diakonskej praxi. Nech sa u nás dobre cíti a nech sa mu darí.

ut: sviatok sv. Benedikta, opáta, patróna Európy
so: spomienka na sv. Bonaventúru, biskupa a uč. Cirkvi