Oznamy na slávnosť Narodenia Jána Krstiteľa (24.6.2018)

Slávime slávnosť Narodenia Jána Krstiteľa.

Vo štvrtok 28.6. o 19.30 sa uskutoční v átriu piaristického kláštora záverečný koncert speváckeho zboru Piarissimo, komorného orchestra ZUŠ a ich hostí. Ste srdečne pozvaní.

V piatok je slávnosť sv. Petra a Pavla, cirkevne prikázaný sviatok. Sv. omše budú nasledovne: vo farskom kostole o 9.00 a 16.00, v kostole Notre Dame o 7.00 a 18.30, v kaplnke sv. Anny o 8.00 a v kostole u piaristov o 6.00 a 18.00.

V piatok je aj koniec školského roka, deti a mládež, príďte sa poďakovať Pánu Bohu za pomoc a ochranu. Deti zo ZCŠ a PaSA budú mať v piatok sv. omšu o 8.30 v kostole Notre Dame.

Na budúcu nedeľu o 13.00 odchádzame z autobusovej stanice s miništrantmi na tradičný výlet.. Treba si zobrať karimatku, spacák, turistické oblečenie, pršiplášť na odplašenie dažďa, plavky,  trošku jedla a kto má aj stan. V nedeľu sa pôjdeme okúpať, nocovať  budeme  v kempe Slnečné skaly pri Rajeckých Tepliciach a v pondelok bude turistika na Kľak.

Cez letné prázdniny od 2.7. večerné sv. omše o 17.00 v kostole Notre Dame nebudú. Nedeľná sv. omša o 18.30 v Notre Dame  je po celý rok.

Dnes je  zbierka na dobročinné diela Svätého Otca. Za vaše milodary úprimná vďaka.

Z našej farnosti je k 1.7.2018 dekrétom BÚ preložený pán kaplán Vladimír Uhrin. Odchádza za správcu farnosti Dolné Krškany. Úprimne mu ďakujeme za jeho službu v našej farnosti a vyprosujeme veľa pokoja, dobra, múdrosti a lásky na novom pôsobisku.

st: spomienka na sv. Ladislava
št: spomienka na sv. Ireneja, biskupa a muč.
pi: slávnosť sv. Petra a Pavla, apoštolov, prikázaný sviatok