Oznamy na 23. nedeľu v období cez rok (9.9.2018)

Slávime dvadsiatu tretiu nedeľu v období cez rok. Dnes o 19.15 sa v kostole u piaristov koná benefičný koncert na podporu rozvoja pútnického miesta Skalka.

Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili o dôstojný a pekný priebeh hodovej slávnosti… aranžérovi, spevákom, organistom, tete kostolníčke, miništrantom, všetkým, ktorí priniesli občerstvenie alebo pomohli pri prácach, upratovaní a organizácii. Tiež úprimná vďaka za finančné dary, ktoré ste obetovali pri hodovej zbierke. Nech vám dobrotivý Pán Boh pomáha a vás požehnáva.

V sobotu je slávnosť Sedembolestnej Panny Márie, patrónky Slovenska. Sv. omše budú nasledovne: vo farskom kostole o 9.00 a 11.00, v Notre Dame o 7.00 a 8.30, vo sv. Anne o 8.00 a u Piaristov o 6.00 a 18.00.

Vo štvrtok máme kňazskú rekolekciu vo farnosti Trenčín – Orechové. Rekolekčná sv. omša bude o 9.30,  preto vo štvrtok bude sv. omša v kaplnke sv. Anny o 8.00.

st: spomienka na najsvätejšie meno Panny Márie
št: spomienka na sv. Jána Zlatoústeho, biskupa a uč. Cirkvi