Oznamy na 6. veľkonočnú nedeľu (26.5.2019)

Slávime šiestu veľkonočnú nedeľu.

Dnes o 9.00 a o 11.00 vo farskom kostole majú prvé sväté prijímanie deti zo základných škôl v našej farnosti. Myslime v modlitbách na naše prvoprijímajúce deti.

Úprimne ďakujeme za pomoc pri príprave detí na prvé sv. prijímanie a za organizovanie tejto slávnosti v našej farnosti.

Rovnošaty môžu deti odovzdať v náukovej miestnosti dnes po sv. omši alebo v pondelok po sv. omši. Svätá omša v pondelok o 16.00 bude zameraná pre prvoprijímajúce deti.

Vo štvrtok je cirkevne prikázaný sviatok Nanebovstúpenie Pána. Sv. omše budú vo farskom kostole o 9.00 a 16.00, v kostole Notre Dame o 7.00 a 18.30, v kaplnke sv. Anny o 8.00 a u piaristov o 6.00 a 18.00.

Na budúcu nedeľu o 15.30 sa vo farskom kostole uskutoční koncert katedrálneho zboru z Nitry spolu s naším farským speváckym zborom. Všetkých srdečne pozývame…

CPR pozýva slobodných katolíkov na kresťanskú „zoznamku“ dňa 3.6.2019 o 18.00 do priestorov Centra.

Dnes je pravidelná zbierka na opravy a údržbu našich kostolov a farských budov. Sv. omša o 9.00 vo farskom kostole je dnes obetovaná za všetkých dobrodincov. Za vaše milodary vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať.

št: slávnosť Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi, prikázaný sviatok
so: spomienka na sv. Justína, mučeníka