Oznamy na 13. nedeľu v období cez rok (30.6.2019)

Slávime trinástu nedeľu cez rok.

V tomto týždni máme prvý piatok v mesiaci, spovedáme približne hodinu pred sv. omšami.

Cez letné prázdniny od 1.7. večerné sv. omše o 17.00 v kostole Notre Dame nebudú. Nedeľná sv. omša o 18.30 v Notre Dame je po celý rok.

V piatok je slávnosť sv. Cyrila a Metoda, slovanských vierozvestov. Sv. omše budú ako v nedeľu.

Na budúcu nedeľu pri sv. omši o 9.00 vo farskom kostole bude slávnostne uvedený do úradu nový pán farár PaedDr. Ľubomír Havran. Privítajte nového farára vo farnosti s láskou a buďte mu nápomocní.

Úprimne ďakujem za požehnaných 15 rokov, ktoré som mohol prežiť v trenčianskej farnosti. Nech Matka Božia oroduje za všetkých a dobrotivý Pán Boh nech vás žehná a ochraňuje. Od zajtra odchádzam do farnosti Radošina, pán kaplán Jozef Hlavina odchádza za kaplána do Topoľčian.

ut: sviatok Návštevy Panny Márie
st: sviatok sv. Tomáša, apoštola