Oznamy na desiatu nedeľu v období cez rok (9.6.2013)

Slávime 10. nedeľu  v období cez rok. Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí sa pričinili o dôstojné privítanie a uctenie si relikvie sv. Cyrila v našej farnosti.

Dnes o 16.00 v kostole u piaristov sa uskutoční koncert speváckeho zboru z Rajhradu, na ktorý ste srdečne pozvaní.

V piatok a sobotu budú diakonské a kňazské svätenia v našom katedrálnom chráme i po celom Slovensku. Myslime v modlitbách na našich novokňazov. V Katolíckych novinách je príloha Novokňazi.

Z našej farnosti organizujeme 5. júla 2013 – na sviatok sv. Cyrila a Metoda púťový zájazd do Nitry. Záujemcovia sa môžu prihlasovať u pána Žáka. Podrobnosti si môžete pozrieť vo farských listoch.

Cykloturisti mladší aj starší, sa môžu zúčastniť cyklistickej púte do Nitry v dňoch 4. – 5. júla. Podrobnosti sú na výveskách, prihlásiť sa môžete aj na fare. Povzbudzujeme k účasti na púti v Nitre v tomto jubilejnom roku 1150. výročia príchodu sv. Cyrila a Metoda.

Na budúcu nedeľu je pravidelná zbierka na opravy našich kostolov. Za vaše milodary vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať. Sv. omša o 9.00 vo farskom kostole bude obetovaná za všetkých dobrodincov.

ut: sviatok sv. Barnabáša, apoštola
št: spomienka na sv. Antona Paduánskeho, kňaza a uč. Cirkvi