Oznamy na Nedeľu Svätej Rodiny (28.12.2014)

Slávime prvú nedeľu po Narodení Pána, nedeľu Svätej Rodiny Ježiša, Márie a Jozefa. Povzbudzujeme k modlitbe a obete za zdarný priebeh referenda o rodine, ktoré bude 7. februára 2015.

V stredu je posledný deň v roku. Po večerných svätých omšiach vo farskom kostole o 16.00 a v kostole Notre Dame o 17.00 bude ďakovná pobožnosť. O 23.30  bude v kostole Notre Dame vystavená Sviatosť Oltárna k poklone do 24.00.

Vo štvrtok je cirkevne prikázaný sviatok Panny Márie Bohorodičky, Nový rok. Sväté omše budú tak ako v nedeľu.

Na budúci utorok  je slávnosť Zjavenia Pána, Troch Kráľov. Na tento sviatok budeme svätiť nové domy a byty. Záujemcovia sa môžu prihlásiť v sakristii.

V tomto týždni je prvý piatok v mesiaci. V piatok po večernej svätej omši bude vo farskom kostole prvopiatková pobožnosť pred vystavenou Sviatosťou Oltárnou a požehnanie. Po nej bude vo farskom  kostole vianočný koncert dychovej hudby Trenčianska dvanástka, na ktorý vás srdečne pozývame

V piatok po večernej svätej omši v kostole Notre Dame bude vianočný koncert súrodencov Vindišových na podporu Dobrej noviny. Ste srdečne pozvaní.

št: slávnosť Panny Márie Bohorodičky, cirkevne prikázaný sviatok
pi: spomienka na sv. Bazila Veľkého a Gregora Naziánskeho, biskupov a uč. Cirkvi
so: spomienka  Najsvätejšieho mena Ježiš