Oznamy na 4. veľkonočnú nedeľu (26.4.2015)

Slávime štvrtú veľkonočnú nedeľu, nedeľu Dobrého Pastiera. Dnes popoludní o 15.00  bude vo farskom kostole pobožnosť za duchovné povolania.

V tomto týždni máme prvý piatok v mesiaci, spovedáme približne hodinu pred sv. omšami. V piatok po sv. omši vo farskom kostole bude prvopiatková pobožnosť pred vystavenou Sviatosťou Oltárnou a požehnanie.

V sobotu 2. mája organizujeme tradičný celodenný výlet na Inovec. Pozývame rodiny s deťmi, mládežníkov aj seniorov. Stretneme sa o 7.30 pred kostolom Notre Dame, odchod bude o 7.45 od Trenčana. Zoberte si stravu a tekutiny.

Od soboty 2. mája začínajú pravidelné sv. omše v pútnickom kostole na Skalke, a to vždy v sobotu a v nedeľu o 15.30. Prvého mája a následne každý prvý piatok v mesiaci o 20.00 bude v areáli kláštora modlitbový večer pre mladých.

2. mája a následne každú prvú sobotu v mesiaci sa budú na Skalke sláviť fatimské soboty. Program začne o 14.30 príležitosťou ku sv. spovedi, o 15.30 bude sv. omša a po nej modlitbový program.

Púť s rádiom Lumen do Sanktuária Božieho milosrdenstva v Krakove sa uskutoční dňa 9. mája 2015. Podrobnosti sú na výveskách.

Účastníci púte do Talianska si môžu inštrukcie ohľadom púte  vyzdvihnúť na fare alebo v sakristii. Zároveň prosíme o zaplatenie výdavkov na púť.

Dnes je jarná zbierka na seminár. Za vaše milodary vyslovujeme vopred v mene svojom, predstavených seminára i seminaristov úprimné Pán Boh zaplať. Modlime sa v tomto týždni intenzívnejšie za duchovné povolania.

st: sviatok sv. Kataríny Sienskej, panny a uč. Cirkvi, patrónky Európy
pi: spomienka na sv. Jozefa, robotníka
so: spomienka na sv. Atanáza, biskupa a uč. Cirkvi