Oznamy na slávnosť sv. Cyrila a Metoda (5.7.2015)

Slávime slávnosť sv. Cyrila a Metoda, slovanských vierozvestov. Dnes je prvá nedeľa v mesiaci, preto v kaplnke sv. Anny bude celodenná poklona pred vystavenou Sviatosťou Oltárnou. Poklona začne po sv. omši a skončí záverečným požehnaním o 17.30.

Cez letné prázdniny od 6.7., teda od zajtra, večerné sv. omše o 17.00 v kostole Notre Dame nebudú. Nedeľná sv. omša o 18.30 v Notre Dame je po celý rok.

Na Skalke je každý deň sv. omša o 15.30, od 14.30 je možnosť pristúpiť k sviatosti zmierenia. Púť na Skalke bude o dva týždne 18. a 19. júla. Podrobnosti si môžete pozrieť na výveskách. V nedeľu 19.7., keď je púť na Skalke, nebude sv. omša o 11.00 vo farskom kostole.

Na budúcu nedeľu je pravidelná zbierka na opravy našich kostolov. Za vaše milodary vyslovujeme vopred úprimné Pán Boh zaplať. Svätá omša vo farskom kostole o 9.00 bude obetovaná za všetkých dobrodincov.

Srdečne vítame v našej farnosti nového pána kaplána Antona Ďatelinku. Želáme mu, aby sa v našej farnosti cítil dobre a bol spokojný. Nech sa mu u nás darí…

po: spomienka na sv. Máriu Goretti, pannu a mučenicu
so: sviatok sv. Benedikta, opáta, patróna Európy