Oznamy na 22. nedeľu v období cez rok (28.8.2016)

Slávime dvadsiatu druhú nedeľu v období cez rok.

Dnes večer o 19.00 bude v kostole u piaristov organový koncert.

Od zajtra budú bývať v kostole u piaristov aj ranné sv. omše o 6.00 a v kostole Notre Dame večerné o 17.00.

V tomto týždni máme prvý piatok v mesiaci, spovedáme približne hodinu pred sv. omšami. V piatok po sv. omši vo farskom kostole bude prvopiatková pobožnosť pred vystavenou Sviatosťou Oltárnou.

Od septembra začína príprava dospelých na prijatie sviatosti krstu a príprava pokrstených dospelých na prijatie sviatosti Eucharistie. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na fare.

Vo štvrtok sme mali kolaudáciu novej cirkevnej materskej školy. 5. septembra túto novú škôlku otvárame. Ešte je niekoľko miest voľných.

Benefičný mariánsky koncert na podporu rozvoja pútnického miesta Skalka sa bude konať na budúcu nedeľu o 19.00 na nádvorí Trenčianskeho hradu. Účinkuje Bratislavský chlapčenský zbor. Srdečne pozývame všetkých na výnimočné predstavenie…

po: spomienka na mučenícku smrť sv. Jána Krstiteľa
so: spomienka na sv. Gregora Veľkého, pápeža a uč. Cirkvi