Oznamy na 5. veľkonočnú nedeľu (14.5.2017)

Slávime piatu veľkonočnú nedeľu.

Dnes  popoludní o 14.00 budú mať vo farskom kostole nácvik pred 1. sv. prijímaním   deti z 5. a 6. ZŠ na Dlhých Honoch a Bezručovej, o 15.30 deti zo 7. ZŠ na Hodžovej ulici.
Účasť všetkých prvoprijímajúcich detí je nevyhnutná!

Dnes popoludní o 15.30 budú mať deti pravidelné stretnutie v cirkevnej škole, ktoré je spojené s hrami, aktivitkami…

CPR pozýva  v pondelok o 17.00 na prednášku ThDr. Juraja Sedláčka, univerzitného kaplána v Trenčíne, s názvom „Ako a prečo bolia otcovské rany?“. Prednáška bude v refektári u piaristov.

V sobotu od 9.30 – 10.00 v kostole Notre Dame budeme spovedať prvoprijímajúce deti z cirkevnej školy a ich príbuzných.

Na budúcu nedeľu o 8.30 v kostole Notre Dame budú mať prvé sväté prijímanie deti z cirkevnej školy sv. Andreja-Svorada a Benedikta. Prosíme, aby ste nechali priestor na tejto sv. omši  pre deti a príbuzných. Myslime v modlitbách na naše prvoprijímajúce deti.

Na budúcu nedeľu 21.5. 2017 sa uskutoční v centre mesta pri Dome armády druhý ročník  podujatia „Deň rodiny v Trenčíne“ so začiatkom o 14.00. Pred ukončením podujatia zavíta medzi nás aj náš diecézny biskup Mons. Viliam Judák. Podrobný program nájdete na výveskách.

Na budúcu nedeľu je pravidelná zbierka na opravy našich kostolov. Za vaše milodary vyslovujeme vopred úprimné Pán Boh zaplať. Sv. omša vo farskom kostole o 11.00  bude na budúcu nedeľu obetovaná za všetkých dobrodincov.

ut: spomienka na sv. Jána Nepomuckého, kňaza a muč.