Oznamy na 4. veľkonočnú nedeľu (7.5.2017)

Slávime štvrtú veľkonočnú nedeľu, Nedeľu Dobrého Pastiera. Dnes o 15.00 bude vo farskom kostole poklona pred vystavenou Sviatosťou Oltárnou s prosbou o duchovné povolania.

Dnes je prvá nedeľa v mesiaci, v kaplnke sv. Anny bude celodenná poklona pred vystavenou Sviatosťou Oltárnou. Poklona začne po sv. omši, záverečné požehnanie bude o 17.30.

Pravidelné stretnutie detí v cirkevnej ZŠ o 15.30 s hrami dnes nebude, bude o týždeň v nedeľu 14. mája.

Vo štvrtok máme kňazskú rekolekciu vo farnosti Trenčianska Turná. O 9.00 bude adorácia  vo farskom kostole, o 9.30 rekolekčná sv. omša. Z tohto dôvodu bude vo štvrtok v kaplnke sv. Anny sv. omša už o 8.00.

Vo štvrtok 11. mája po sv. omši vo farskom kostole budú mať nácvik na sviatosť krstu prvoprijímajúce deti, ktoré ešte nie sú pokrstené. Sviatosť krstu prijmú nasledujúci deň v piatok 12. mája pri sv. omši o 16.00 vo farskom kostole.

V piatok o 19.00 bude v kostole Notre Dame mládežnícka sv. omša. Pozývame všetkých mládežníkov….

Oznamy pre prvoprijímajúce deti: Od dnešnej nedele bude až do prvého sv. prijímania vo farskom kostole pred detskou sv. omšou o 10.30 nácvik piesní k prvému. sv. prijímaniu. Účasť detí je povinná.

Generálna skúška pred prvým sv. prijímaním bude na budúcu nedeľu 14.5. 2017. Deti zo ZŠ 5. a 6. /na Dlhých honoch a Bezručovej/ budú mať nácvik o 14.00 hod. Deti zo 7. ZŠ na Hodžovej ulici budú mať nácvik o 15.30. Účasť všetkých detí na tomto nácviku je nevyhnutná!

Dnes  je jarná zbierka na seminár. Za vaše milodary vyslovujeme v mene svojom, predstavených seminára i seminaristov úprimné Pán Boh zaplať. Modlime sa v tomto týždni intenzívnejšie za duchovné povolania.

Liturgický kalendár
so: spomienka Blahoslavenej Panny Márie Fatimskej, pripomíname si 100. výročie zjavenia Panny Márie vo Fatime