Oznamy na 3. adventnú nedeľu (16.12.2018)

Slávime tretiu  adventnú nedeľu.

Zajtra o 16.15 bude v kostole Notre Dame stretnutie členov Misijného združenia Ducha Svätého.

V stredu 19.decembra od 11.00 bude na nádvorí našej katolíckej školy „Živý Betlehem“ . Pripravili ho študenti a pedagógovia PaSA. Podrobnosti sú na výveskách.

V piatok o 19.00 sa v refektári u piaristov uskutoční benefičný koncert na podporu ľudí bez domova, ktorým sa venuje farská charita. Vystúpia sólisti operného spevu z Bratislavy.

Dnes popoludní je spoločná sv. spoveď v Opatovej, Kubrej, Skalke a v Selci. Vo štvrtok spovedáme v Soblahove, Mníchovej Lehote a v Trenčianskych Biskupiciach.

V piatok 21. 12.  začneme spovedať v našej farnosti. Svätá spoveď bude v piatok, sobotu a v nedeľu  v kostole u Piaristov. V piatok a sobotu celý deň, teda ráno od 10.00 do 12.30 a popoludní od 15.00 do 17.30. V nedeľu spovedáme od 15.00 do 17.30. V sobotu poobede sa v tom istom čase od 15.00 do 17.30 spovedá aj v Orechovom a v nedeľu popoludní od 15.00 do 18.00 v kostole na Juhu.

Kvôli spovedaniu budú v  piatok sv. omše  vo farskom kostole a v kostole Notre Dame  len ráno o 7.00 a v kaplnke sv. Anny o 8.00. Večerné sv. omše v piatok nebudú.

Kvôli spovedaniu  v piatok nebude celodenná poklona v kostole Notre Dame. V piatok nebudeme k dispozícii v kancelárii a nebude ani krstná náuka.

Na budúcu sobotu svätá omša v Hospici nebude.

Aj v tomto roku opäť pripravujeme v našej farnosti koledovanie detí Dobrá novina, spojené so zbierkou pre núdznych v Afrike. Koledovanie bude v našej farnosti prebiehať  26. 12. 2018. Rodiny, ktoré by malých koledníkov chceli prijať do svojich domovov a tak prispieť na pomoc chudobným deťom v Afrike, môžu sa zapísať v sakristiách kostolov do 24.12.2018. Môžete sa prihlásiť aj cez internet.

Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí sa pričinili a prispeli k tomu, že minulú nedeľu bol v našej farnosti Mikuláš a daroval deťom balíčky.

Povzbudzujeme vás k dobrej sv. spovedi pred Vianocami, aby sme sviatky mohli prežiť s čistým srdcom a v pokoji.