Oznamy na druhú adventnú nedeľu (09.12.2012)

Slávime druhú adventnú nedeľu.

Prosíme o nahlasovanie chorých a nevládnych ku svätej spovedi pred vianočnými sviatkami. Nahlásiť ich môžete v sakristii, na fare alebo telefonicky.  Našich chorých budeme spovedať  túto sobotu 15.12.2012 popoludní.

Dnes o 15. 30 bude v kostole u Piaristov  ďakovno – benefičný koncert na podporu hospicu v Trenčíne. Hrať bude akordeónový súbor ÚSMEV.

Rovnako dnes o 16.30 v kostole Notre Dame bude vianočný koncert  Kvarteta mesta Brna. Na tieto akcie ste srdečne pozvaní, podrobnosti si môžete pozrieť na výveskách.

Náš rodák otec biskup Marián Chovanec bol vymenovaný Svätým Otcom za diecézneho biskupa v Banskobystrickej diecéze. Slávnosť prevzatia úradu bude 15.12 v katedrále v Banskej Bystrici. Blahoželáme otcovi biskupovi. Kto má záujem ísť na túto slávnosť, nech sa prihlási u pána Žáka. Odchod autobusu bude o 6.45 od reštaurácie Perla so zástavkou pri Trenčane a o 7.00 pri železničnej stanici.

V sobotu dopoludnia spovedáme vo farnosti Trenč. Turná a Veľké Bierovce.

Na budúcu nedeľu pravidelná zbierka na opravy našich kostolov nebude, nakoľko máte veľké výdavky pred vianočnými sviatkami.

Kvôli vianočnému spovedaniu bude svätá omša v hospici až 29.12. o 16.30.

št: spomienka na sv. Luciu, pannu a mučenicu
pi: spomienka na sv. Jána z Kríža, kňaza a uč. Cirkvi