Oznamy na tretiu adventnú nedeľu (16.12.2012)

Slávime tretiu  adventnú nedeľu.

Dnes popoludní je spoločná sv. spoveď v Opatovej, Kubrej, v Selci  a v Skalke nad Váhom. Vo štvrtok  popoludní je sv. spoveď v Soblahove a  večer od 18.00 – 19.00 budeme spovedať vo farnosti Trenčín- Biskupice.

V piatok, v sobotu a nedeľu bude spoločná sv. spoveď v našej farnosti v kostole u Piaristov. V piatok a sobotu budeme spovedať dopoludnia od 9.00 – 11. 30  a popoludní od 15. 00 – 17. 30. V nedeľu budeme spovedať od 15. 00 – 17.30.

V piatok a sobotu budú sv. omše vo farskom kostole aj v kostole Notre Dame len ráno o 7. 00. V piatok a sobotu bude sv. omša v kaplnke Sv. Anny už o 8.00 hod. V sobotu sv. omša v hospici nebude.

Aj v tomto roku opäť pripravujeme v našej farnosti koledovanie detí Dobrá novina, spojené so zbierkou pre núdznych v treťom svete. Koledovanie bude v našej farnosti prebiehať 26. 12. 2011. Rodiny, ktoré by malých koledníkov chceli prijať do svojich domovov a tak prispieť na pomoc chudobným deťom v Afrike, môžu sa zapísať v sakristiách kostolov do 24.12.2012. Môžete sa prihlásiť aj cez internet.

Úprimne ďakujeme všetkým, ktorí sa pričinili a prispeli k tomu, že minulú nedeľu bol v našej farnosti Mikuláš a daroval deťom balíčky.

Dnes pravidelná zbierka na opravy našich kostolov nebude, nakoľko máte veľké výdavky pred vianočnými sviatkami.

Povzbudzujeme vás k dobrej sv. spovedi pred Vianocami, aby sme sviatky mohli prežiť s čistým srdcom a v pokoji.