FARSKÉ  OZNAMY ŠTVRTÁ  ADVENTNÁ NEDEĽA

LITURGICKÝ KALENDÁR

Po  –  SoFéria adventného obdobiaSpomienka
NEDEĽA 25. 12.NARODENIE PÁNA  SLÁVNOSŤ
  • Vysluhovanie sviatosti zmierenia pred vianočnými sviatkami v našej farnosti bude takto:

dnes, 18. 12. od 15,oo h. vo všetkých kostoloch okrem farského. Spovedať sa bude do 17,30 resp. 18,00 hod. Spovedať v tom čase sa bude aj vo farnosti Trenčín – Juh.

Druhýkrát sa bude spovedať v utorok, 20. 12. za rovnakých podmienok.

• Prosíme všetkých, ktorí majú záujem prijať koledníkov počas vianočných sviatkov, aby sa ešte tento týždeň prihlásili v sákristii kostola alebo telefonicky či emailom. Koledovať sa bude na druhý sviatok vianočný, sv. Štefana, v čase od 14,00 do 18,00 h.
  • Dnes o 15,00 h. bude pri kostole ND stretnutie detí, ktoré sa pripravujú na jasličkovú slávnosť a o 17,00 h. stretnutie koledníkov.
  • V sobotu, na Štedrý deň (24. 12. 2021), budú sv. omše ako v sobotu, t. j. len v Kostole Notre Dame o 7.00 a v kostole sv. Anny, 8.30 hod. V predsieňach našich kostolov už horí “betlehemské svetlo”, ktoré si môžete vyzdvihnúť .
  • Sväté omše v noci Pánovho Narodenia (z 24. 12. na 25. 12.) budú takto:

– 22.00 hod. v  Kostole sv. Anny

– 23.00 hod. Farský kostol

– 00.00 hod. Kostol Notre Dame

• V deň slávnosti Pánovho narodenia budú sv. omše ako v nedeľu. Po sv. omšiach bude tradičná farská ofera. Za vaše milodary vám vopred ďakujeme. V tento sviatočný deň bude o  16,00 hod.  v telocvični  cirkevnej školy Jasličková slávnosť, na ktorú vás srdečne pozývame.
  • Ďakujeme za pomoc pri upratovaní a zdobení  kostolov našej farnosti pred vianočnými sviatkami.