FARSKÉ  OZNAMY IV. PÔSTNA NEDEĽA

Pondelok20. 03.SV. JOZEF, ŽENÍCH PANNY MÁRIESlávnosť
Sobota25. 03.ZVESTOVANIE PÁNASlávnosť
NEDEĽA26. 04.V. PÔSTNA
  • Slávnosť sv. Jozefa je presunutá z dnešného dňa na zajtra. Sv. omše budú ako každý pondelok. Táto slávnosť nie je prikázaný sviatok
  • V sobotu, 25. marca, je slávnosť ale tiež nie je prikázaný sviatok, Sv. omše budú ako sobotu.
  • Zo soboty na nedeľu sa mení čas. O 2. hod. sa hodiny posunú na 3. hodinu. Budeme o hodinu menej spať. 🙂
  • Dnes konáme zbierku na potreby a energie v našej farnosti. Vieme o zložitej finančnej situácii celej spoločnosti. Zároveň vieme o vašich dobrých a obetavých srdiečkach, čo dokazuje pri mnohých príležitostiach.  Podeľte sa s núdznymi či prispievajte na potreby farnosti tak, len nakoľko vám to možnosti dovolia.
  • Podujatie KATRANDE sa uskutoční 21.3.2023, utorok, od 18:00 v priestoroch Centra pre rodinu na Farskej 12, Trenčín.

V piatok 24.03.2023 sa v Kostole Notre Dame uskutoční celonočná Adorácia rodín za rodiny. Adorácia začne po sv. omši o 17:00 a bude ukončená v sobotu 25.03.2023 sv. omšou o 7.00.

• Pozývame ľudí zranených osamelosťou nachádzajúcich sa v ťažkej životnej situácii alebo ľudí poznačených rozpadom manželstva na stretnutia, ktoré sa konajú každú nedeľu od 14:00 v Centre pre rodinu Trenčín na Farskej 12.
  • Konferencia biskupov Slovenska organizuje na budúcu nedeľu Zbierku na pomoc prenasledovaným kresťanom a vojnovým utečencom. Svoje milodary môžete obetovať po každej sv. omši, za čo vám v ich mene ďakujeme a vyprosujeme Božie požehnanie.