FARSKÉ OZNAMY III. PÔSTNA NEDEĽA

LITURGICKÝ KALENDÁR

Po.-So.13. 3.  – 18. 3.Féria
NEDEĽA19. 3.IV. PÔSTNA
  • Dnes budeme putovať na Skalku spoločne sa pomodlíme krížovú cestu. Modlitba začne o 14,30 hod. Na ulici Jozefa Braneckého (Trenčan) bude pripravený  autobus a odchádza o 14,oo h. V kostoloch našej farnosti, túto nedeľu, krížova cesta nebude.
  • Pobožnosť „Krížová cesta“ bude bývať v našej farnosti takto:

Farský kostol: piatok o 15.15 h

Notre Dame: piatok o 16,15 h. a nedeľa 17,45 h.

Sv. Anna: piatok: 7,45 h. a nedeľa 15,oo h.

• Na budúcu nedeľu sa v kostole Notre Dame budú modliť deti. Srdečne ich pozývame.
  • Dovoľujeme si vás upozorniť na nové automaty pri kostole Notre Dame a sv. Anny. Slúžia ako forma pomoci pre našich bratov a sestry v núdzi. To znamená, že keď im chcete pomôcť použite tento spôsob. Zakúpte si hlinený dukát v automate a ten im môžete podarovať. Oni si môžu zaobstarať to, čo vo svojej situácii najviac potrebujú. Dukát si môžete zakúpiť aj v sakristii farského kostola.
  • Na budúcu nedeľu bude zbierka na potreby a energie v našej farnosti.

Centrum pre rodinu Trenčín pozýva na rodinnú sv. omšu,  vo štvrtok 16. marca 2023 o 18:00 v Kostole sv. Mikuláša v Soblahove. Pozývame všetkých – nielen rodiny s deťmi, aby prišli zažiť prítomnosť spoločenstva rodín.

Pozýva slobodných katolíkov vo veku 26 – 36 rokov,  zoznamovacie stretnutie s názvom katRande. Podujatie sa uskutoční 21.3.2023 od 18:00 v priestoroch Centra pre rodinu na Farskej 12, Trenčín. Ďalšie informácie a registračný formulár nájdete na webových stránkach Centra pre rodinu.

V piatok 24.03.2023 sa v Kostole Notre Dame uskutoční celonočná Adorácia rodín za rodiny. Adorácia začne po sv. omši o 17:00 a bude ukončená v sobotu 25.03.2023 sv. omšou o 7.00.