FARSKÉ  OZNAMY NA IV. PÔSTNU NEDEĽU

LITURGICKÝ KALENDÁR

Po.- So.:11.3.- 16.3.Féria v pôstnom období
NEDEĽA17. 3.V. PÔSTNA
  • Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zúčastnili na spoločnej pobožnosti krížovej cesty na Skalke, minulú nedeľu. Spoločná modlitba vo farskom spoločenstve i mimo hraníc našej farnosti je svedectvom o našej živej viere a bratskom spoločenstve.
  • Pobožnosť „Krížová cesta“ býva v našej farnosti takto:
    • Farský kostol: piatok o 15:15 h;
    • Notre Dame: piatok o 16:15 h. a nedeľa 17:45 h.
    • Sv. Anna: piatok: 7:45 h. a nedeľa 15:00 h.
  • V pôstnom období sa budeme každý piatok po sv. omši spoločne modliť modlitbu DOBRÝ A PRELÁSKAVÝ JEŽIŠU…a tak môžeme za obvyklých podmienok úplne odpustky a taktiež aj pri modlitbe Krížovej cesty.
  • Prosíme vás, aby ste v priebehu tohto týždňa nahlásili svojich chorých, ktorým chcete sprostredkovať sväté sviatosti pred veľkonočnými sviatkami.
  • Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta v Trenčíne, pozýva budúcich prvákov a ich rodičov, ale aj iných záujemcov na Deň otvorených dverí, ktorí sa bude konať vo štvrtok, 21. marca 2024,
    • dopoludnia od 10:00 do 12:00 hod a
    • popoludní od 14:00 do 17:00 hod.
  • Podrobnejšie informácie nájdete na stránke školy a na plagáte na výveske.
  • Na budúcu nedeľu (17.03.) po sv. omšiach budeme konať zbierku na potreby našej farnosti. Mali sme v týchto dňoch neplánované a veľké výdavky, nakoľko sa nám pokazili kotol vo farskom kostole a na farskom úrade. Bolo potrebné ich vymeniť za nové. Blížia sa Ľudové misie v našom meste ktoré sa budú konať koncom mája a začiatkom júna. Bude to mimoriadne a aj finančne náročné podujatie. Je potrebné sa naň pripraviť aj po tejto stránke. Za vaše milodary vopred ďakujeme a Pán nech je Vašou odmenou.