Oznamy na 12. nedeľu v období cez rok (19.6.2016)

Slávime 12. nedeľu v období cez rok.

Dnes po sv. omšiach si môžete za dobrovoľný príspevok zakúpiť darčekové predmety ako mydlá, sviece, keramiku…, ktoré vyrobili žiaci z cirkevnej školy. Kúpou darčekov podporíme novovznikajúcu  Materskú školu sv. Andreja-Svorada a Benedikta. Za vašu štedrosť vám úprimne ďakujeme.

Dnes popoludní o 14.00 v kostole na Juhu bude sláviť primičnú sv. omšu  Anton Štefánek, rodák z Trenčína. Rovnako dnes o 15.00 v kostole v Prašiciach bude mať prvú sv. omšu náš bývalý pán diakon Pavol Stanko. Blahoželáme novokňazom ku kňazskej vysviacke, myslime na nich vo svojich modlitbách.

V piatok o 19.00 v kostole Notre Dame bude mládežnícka sv. omša. Pozývame všetkých mladých…

Dňa 3. a 4. júla  organizujeme pre miništrantov tradičný výlet.  Chlapci miništranti budú mať tento výlet ako odmenu za celoročnú miništrantskú službu. Odchádzame  v nedeľu 3. júla o 13.00 z autobusovej stanice. Treba si zobrať karimatku, spacák, turistické oblečenie, pršiplášť na odplašenie dažďa, plavky a troška jedla. Kto má stan, nahláste to v sakristii.

Od soboty 15. októbra do piatku 21. októbra 2016 organizujeme spolu s farnosťou Trenčianske Biskupice púť do Talianska. V Ríme navštívime Sväté brány, budeme účastní na generálnej audiencii, navštívime Nettuno, miesto mučeníckej smrti sv. Márie Goretti,  Casciu /sv. Rita/ a Assisi. Naším sprievodcom bude pán kaplán Ďatelinka. Záujemcovia sa môžu hlásiť na fare. Predpokladaná cena bude 320 €.

Na fare už máme DVD z birmovky, birmovanci si ich môžu v úradných hodinách vyzdvihnúť.

Dnes je pravidelná zbierka na opravy našich kostolov. Za vaše milodary vyslovujeme úprimné Pán Boh zaplať. Sv. omša o 9.00 vo farskom kostole je dnes obetovaná za všetkých dobrodincov.

ut: spomienka na sv. Alojza Gonzágu, rehoľníka
pi: slávnosť narodenia sv. Jána Krstiteľa