Oznamy na 4. nedeľu v období cez rok (29.1.2017)

Slávime štvrtú nedeľu v období cez rok.

V tomto týždni je  prvý piatok v mesiaci, spovedáme približne hodinu pred sv. omšami. V piatok po sv. omši vo farskom kostole bude prvopiatková pobožnosť pred vystavenou Sviatosťou Oltárnou a požehnanie.

Centrum pre rodinu pozýva na kurz „Manželské večery“, určený pre manželské páry, ktoré chcú svoje manželstvo osviežiť, zlepšiť. Podrobnosti sú na výveskách.

Dnes  o 16.00 pozýva CPR na Tvorivé dielne s názvom „Sochársky ateliér“ do priestorov centra na Farskej ulici.

Dňa 11.2.2017 bude Benefičný ples na podporu Hospicu  Milosrdných sestier. Podrobnosti sú na výveskách.

Tak ako vo všetkých farnostiach v Trenčíne a šírom okolí a na podnet samotných rodičov pristupujeme aj v našej farnosti k tomu, že deti budú mať pri slávnosti prvého sv. prijímania rovnošaty. Chceme, aby sa pozornosť detí orientovala na prevzácny dar Eucharistie. Rovnošaty sa budú zapožičiavať za 10 €. Pripomíname prvoprijímajúcim deťom a rodičom, že v nedeľu o 11.00 vo farskom kostole je príhovor vo sv. omši zameraný pre deti…

ut: spomienka na sv. Jána Bosca, kňaza
št: sviatok Obetovania Pána, Hromnice. Sv. omše budú ako vo všedný deň, pri sv. omšiach budeme požehnávať Hromničné sviece.
pi: spomienka na sv. Blažeja, biskupa a mučeníka, po sv. omšiach bude svätoblažejské požehnanie