Oznamy na 4. nedeľu v období cez rok (03.02.2013)

Slávime štvrtú nedeľu v období cez rok. Dnes je aj prvá nedeľa v mesiaci, preto v kaplnke sv. Anny je vystavená Sviatosť Oltárna k celodennej poklone. Poklona začne po sv. omši a skončí záverečným požehnaním o 17.30.

Vo štvrtok máme kňazskú rekolekciu vo farnosti Trenčín – Orechové, preto sv. omša v kaplnke sv. Anny bude vo štvrtok už o 8.00 hod. Rekolekčná sv. omša bude o 9.30.

Pod záštitou KBS sa koncom februára koná národná púť do Ríma. Na túto púť organizujeme aj z našej farnosti autobus. Termín púte je 25.2 – 1.3. 2013.  V cene 220 € je zarátané 2x ubytovanie s raňajkami. Prihlasovať sa môžete u pána Žáka. Povzbudzujeme Vás k účasti na tejto púti v tomto 1150. výročí príchodu sv. Cyrila a Metoda na naše územie.

ut: spomienka na sv. Agátu, pannu a muč.

st:   spomienka na sv. Pavla Mikiho a spoločníkov, muč.