FARSKÉ OZNAMY NA IV.ADVENTNÚ NEDEĽU

27. 12.STREDASV. JÁN, apoštol a evanjelistaSviatok
28. 12.ŠTVRTOKSVÄTÉ NEVINIATKA, mučeníciSviatok
31. 12.NEDEĽASVÄTÁ RODINA JEŽIŠ, MÁRIA  A JOZEFSVIATOK
  • Dnes (24.12.) končíme adventné obdobie a začíname obdobie vianočné. Pravidelná, nedeľná večerná sv. omša v kostole Notre Dame o 18:30 hod. dnes nebude. Úmysel tejto sv. omše bude odslúžený v náhradnom termíne.
  • “Polnočné sväté omše” v našej farnosti:
    • Farský kostol Narodenia Panny Márie – 23:00h
    • Kostol Notre Dame – 24:00h.
    • Kostol sv.Anny – 22:00h.
  • Zajtra (25.12.) je slávnosť Narodenia Pána, prikázaný sviatok. Sv. omše budú ako v nedeľu. Slávnostná sv. omša vo farskom kostole bude o 11:00 h. Srdečne vás pozývame. Po všetkých  sv. omšiach bude pravidelná zbierka (ofera). Za vaše milodary vám vopred ďakujeme a vyprosujeme Božie požehnanie.
    • Popoludní o 17:00 h. bude v telocvični cirkevnej školy jasličková slávnosť. Srdečne vás pozývame.
  • Na druhý sviatok vianočný (26.12.), sviatok sv. Štefana, budú sv. omše ako v nedeľu, okrem večernej sv. omše (18:30h.) v Notre Dame, ktorá nebude.
    • Naší koledníci vás navštívia v tento deň popoludní.
  • Odporúčame do vašej pozornosti  obnovený betlehem vo farskom kostole ale i v ostatných kostoloch našej farnosti. Okrem modlitby môžete pri návšteve obetovať aj svoj milodar, ktorý bude použitý na udržiavanie kresťanských kostolov vo Sv. Zemi. Ďakujeme za vašu štedrosť a láskavosť.
  • Spevácky zbor farnosti Trenčín-Orechové vás pozýva na Vianočný koncert „Príbeh bez konca…“, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 28.12.2023 o 17:00 vo farskom kostole. Srdečne pozývame všetkých, hlavne rodiny s deťmi.